Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Alecto - nowa marka w naszej ofercie

2023-12-13
Alecto - nowa marka w naszej ofercie

W dzisiejszym wpisie chcemy przedstawić Wam markę, której produkty niedawno dołączyły do naszego asortymentu.

To Alecto – producent, który od ponad 40 lat projektuje wspaniałe artykuły dla całej rodziny.

Są to głównie akcesoria elektroniczne, m.in. nianie, nawilżacze powietrza, projektory, sterylizatory czy podgrzewacze. W ofercie Alecto znajdziecie również słuchawki wygłuszające, o których pisaliśmy już w naszym blogu całkiem niedawno.

 

Cały asortyment producenta wyróżnia wysoka jakość wykonania, intuicyjność i łatwość obsługi oraz zgodność z aktualnymi trendami w dziedzinie elektroniki dziecięcej. Alecto po prostu stara się tworzyć produkty, które pomogą zapewnić dzieciom jak najlepszą opiekę i wspomóc rodziców w ich obowiązkach.

 

podgrzewacz alecto

 

Nianie elektroniczne Alecto

Największą grupę produktów Alecto dostępną w naszym sklepie stanowią różnego rodzaju nianie elektroniczne. Wśród nich możemy wyróżnić modele wyposażone w ekran, do których obsługi nie jest potrzebna sieć Wi-Fi – i które są gotowe do użytkowania od razu po rozpakowaniu. Są także takie, które można obsługiwać przy pomocy aplikacji na smartfon.

Każda z niań elektronicznych Alecto wyróżnia się bardzo wysoką jakością obrazu. Wszystkie modele wyposażone są w funkcję komunikacji dwukierunkowej, tryb nocny oraz dodatkowe możliwości, które różnią się w zależności od danego typu niani. Większość z nich można rozbudować o kolejne kamerki, które umożliwiają obserwację kilkorga rodzeństwa.

Niektóre z niań Alecto mają wbudowany czujnik temperatury i wilgotności powietrza oraz oferują możliwość zdalnego puszczenia dziecku kołysanek lub kojących dźwięków. Najbardziej zaawansowane urządzenia wyposażono w obrotową kamerę, sterowaną przy pomocy aplikacji w telefonie lub jednostki rodzicielskiej z ekranem. To bardzo wygodna funkcja, zwłaszcza gdy maluch jest już mobilny i samodzielnie przemieszcza się po swoim pokoiku :)

 

nianie elektroniczne alecto

 

Nawilżacze powietrza Alecto

Kolejną propozycję od marki Alecto stanowią ultradźwiękowe nawilżacze powietrza. Urządzenia te sprawdzają się zwłaszcza w sezonie grzewczym, gdy powietrze w pomieszczeniach jest bardzo suche – co skutkuje nieprzyjemnymi odczuciami ze strony układu oddechowego. Co więcej, nawilżacze Alecto to prawdziwie wielofunkcyjne produkty!

Wbudowany projektor gwiezdnego nieba lub lampka nocna zmieniająca kolory to prawdziwa frajda dla malucha, który nie lubi zasypiać w ciemności. Cicha praca urządzenia i tryb automatycznego wyłączenia sprawiają, że nawilżacze Alecto można uruchomić przed snem lub w środku nocy – bez żadnego ryzyka.

 

nawilżacz powietrza alecto

 

Projektory gwiazdek Alecto

Ponieważ każdy rodzic chce, żeby jego dziecko zasypiało bez komplikacji, Alecto oferuje również samodzielne projektory gwiaździstego nieba. Wyposażone są w funkcję kołysanek, dzięki której malcom łatwiej jest odpłynąć w krainę sennych marzeń. Dodatkowo posiadają czujnik dźwięku, który uruchomi projektor i kojący dźwięk ponownie, gdy wykryje, że maluch się przebudził.

Projektory gwiazdek to wspaniałe lampki nocne, uwielbiane przez dzieci w każdym wieku!

 

projektor gwiazdek alecto

 

Sterylizatory i podgrzewacze Alecto

Asortyment Alecto to również sterylizatory i podgrzewacze, które z pewnością docenią mamy i tatusiowie przygotowujący codziennie posiłki dla swoich pociech. Duży, elektryczny modułowy sterylizator z wbudowaną suszarką może w jednym cyklu zdezynfekować aż do 11 butelek i akcesoriów – a to wszystko w zaledwie 12 minut!

Z kolei podwójny podgrzewacz do butelek i słoiczków szybko doprowadzi posiłek dziecka do zadanej temperatury. Zrobi to w równomierny sposób, aby jedzenie nie miało cieplejszych i chłodniejszych stref. Dodatkowo podgrzewacz jest urządzeniem 3w1, które rozmrozi pokarm oraz podtrzyma jego temperaturę, a gdy trzeba – także wysterylizuje butelki.

 

sterylizator alecto

 

Słuchawki wygłuszające dla dzieci Alecto

Do produktów Alecto należą również słuchawki wygłuszające dla dzieci. Pomagają chronić słuch, uzyskać skupienie oraz ograniczyć ilość bodźców u dzieci, które tego potrzebują.

 

słuchawki wygłuszające alecto

 

Marka Alecto jest liderem rynku niań elektronicznych w krajach Beneluksu. O doskonałej jakości jej asortymentu świadczy fakt, że coraz więcej rodziców wybiera produkty Alecto, aby zapewnić swoim dzieciom bezpieczny sen. Asortyment jest stale ulepszany i dostosowywany w odpowiedzi na życzenia oraz opinie użytkowników.

W ofercie producenta znajdują się akcesoria do domu, pokoju dziecka, a także inne przydatne urządzenia. Sekretem Alecto Baby produkty wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane i przyjazne dla użytkownika.

Cieszymy się, że teraz możecie kupić je również na lullabybaby.pl :)

 

marka alecto w lullabybaby.pl

 

Polecane

pixelpixel