Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wkładki do wózków

( ilość produktów: 7 )

Wkładki do wózka spacerowego to niezwykle przydatne akcesoria, które służą do wyściełania wnętrza wózka i zwiększenia komfortu dla dziecka podczas spacerów. Mogą być one wykonane z różnych materiałów - takich jak bawełna, frotte czy polar, a głównym zadaniem wkładki do spacerówki jest ochrona siedziska przed brudem i wilgocią oraz zapewnienie ciepła i miękkości dla malucha. Wkładki mogą też pomóc w wypełnieniu dużego siedziska spacerówki w przypadku szczególnie drobnych maluchów.

 


 

Jakie wkładki do wózka są dostępne na rynku?

Wkładki do spacerówki mogą mieć różne kształty i rozmiary, dostosowane do poszczególnych modeli wózków. Niejednokrotnie spotyka się również wkładki do wózków uniwersalne, które pasują do większości spacerówek różnych producentów dostępnych na rynku. Wkładki do spacerówek występują w wersji jednokolorowej lub z różnymi wzorami i nadrukami. Często stanowią one element większej kolekcji akcesoriów do wózka i utrzymane są w tej samej kolorystyce, co parasolka, torba do wózka czy mufka. Najczęściej są one bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ można je zdjąć i wyprać w pralce ? a ze względu na swój hydrofobowy charakter możliwe jest również czyszczenie ich wilgotną szmatką.

Dlaczego warto kupić wkładkę do wózka?

Wkładki do wózka to bardzo przydatny dodatek - szczególnie dla rodziców, którzy często chodzą z dzieckiem na długie spacery. Wkładki do wózków zwiększają bowiem komfort i bezpieczeństwo malucha poprzez wyściełanie siedziska wózka spacerowego dodatkową warstwą miękkiej tkaniny, wewnątrz wypełnionej kulką silikonową lub gąbką. Wkładki chronią siedzisko wózka przed zabrudzeniami i wilgocią ? gdy dziecko na spacerze obleje wózek soczkiem lub mlekiem albo rozgniecie jedzenie na siedzisku, z łatwością będzie można doczyścić wkładkę bez potrzeby prania tapicerki wózka. Warto więc rozważyć zakup takiej wkładki do wózka, szczególnie jeśli planujemy spędzać dużo czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu.

pixelpixel