Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Uchwyty na kubki, telefony i torby do wózków dziecięcych

( ilość produktów: 8 )

Różnego rodzaju uchwyty do wózka dziecięcego to specjalne zaczepy, które służą do mocowania dodatkowych akcesoriów na stelażu wózka dziecięcego. Uchwyty na kubek do wózka mogą być szczególnie przydatne, gdy na spacerze pragnienie dopadnie rodzica lub maluszka. Uchwyt do torby przyda się do zawieszenia siatki z zakupami lub damskiej torebki, a z kolei uchwyt na telefon do wózka sprawi, że rodzic nie będzie musiał szukać swojego smartfona w przepastnym wnętrzu dużej torby lub kosza na zakupy.

 


 

Uchwyty do telefonu, torby lub uchwyty na kubek są zazwyczaj montowane na ramie wózka lub przy jego siedzisku. Umożliwiają wygodne i bezpieczne korzystanie z różnych przedmiotów podczas spacerów z dzieckiem.

Uchwyt na kubek do wózka = ulubiona kawa podczas spaceru!

Uchwyty na kubek do wózka dziecięcego są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można dobrać taki model, który będzie najlepiej pasował do potrzeb i preferencji. Niektóre uchwyty są przeznaczone do mocowania kubków o standardowych rozmiarach, inne zaś są przystosowane do mocowania butelek lub termosów. Uchwyty na kubek do wózka są zazwyczaj wykonane z trwałych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne lub aluminium, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i służą przez długi czas. Niektóre modele są uniwersalne, dzięki czemu pomieszczą zarówno kubek z kawą dla rodzica, jak i butelką z mlekiem czy wodą dla maluszka. Uchwyty na kubek do spacerówki lub gondoli to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą mieć pod ręką swoją ulubioną kawę lub herbatę podczas spacerów z dzieckiem. Dzięki takiemu uchwytowi można wygodnie przewozić kubek lub inne naczynie, bez obawy o to, że napój się rozleje lub wypadnie z wózka.

Uchwyt na telefon do spacerówki umożliwi swobodne rozmowy

Uchwyt na telefon przydaje się zwłaszcza podczas słuchania muzyki lub prowadzenia rozmów z użyciem zestawu słuchawkowego. Obie ręce rodzica pozostają wolne, dzięki czemu może on równocześnie pchać wózek, podawać dziecku zabawkę lub poprawiać kocyk, a przy tym prowadzić konwersację ze znajomymi. Uchwyt na telefon do wózka pozwala również mieć go zawsze pod ręką, a gdy zadzwoni ? bez problemu odebrać połączenie, bez szukania smartfona po kieszeniach.

Inne uchwyty do wózka

Uchwyty na dodatkowe akcesoria, jak np. torba pielęgnacyjna lub zawieszki do wózka, to również bardzo przydatne gadżety. Dzięki nim można zamocować zabawki dziecka w zasięgu jego wzroku i małych rączek, a torbę dla rodzica powiesić w dogodnym miejscu. Nie zawsze bowiem rączka wózka to najwygodniejsza opcja, a część rodziców woli umieścić swoją torbę lub siatkę z zakupami po boku stelaża.

pixelpixel