Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Okrycia na nóżki, śpiworki i mufki

( ilość produktów: 32 )

Akcesoria do wózków spacerowych i głębokich przeznaczone na jesień i zimę to bardzo ważny element wyprawki dla dziecka. Leżącemu w gondoli niemowlęciu lub siedzącemu w spacerówce starszakowi jest chłodniej niż będącemu w ruchu rodzicowi, dlatego warto zadbać o komfort termiczny dziecka przed każdym wyjściem. Mama i tata powinni pomyśleć o również o zabezpieczeniu swoich rąk przed chłodem odczuwanym podczas trzymania zimnej rączki wózka – w tym celu oferujemy specjalne mufki, które ogrzeją w zimowe dni.

 


 

Okrycie na nóżki do spacerówki

Okrycia na nóżki do wózka spacerowego to specjalne elementy, które służą do ochrony nóżek dziecka przed zimnem i wiatrem podczas spacerów z wózkiem. Są one przeznaczone zarówno dla najmłodszych dzieci, które jeszcze nie chodzą samodzielnie, ale także dla tych starszych ? które podczas spacerów poruszają się również na własnych nóżkach. Okrycia na nóżki do spacerówki są wykonane z miękkiego i ciepłego materiału, który zapewnia komfort podczas spacerów. Najczęściej ich wierzchnia warstwa jest hydrofobowa, dzięki czemu ewentualne opady deszczu lub śniegu spływają po okryciu, nie wsiąkając do wewnątrz. Okrycia do wózka posiadają regulowane zapięcia, dzięki czemu można je dopasować do rozmiaru dziecka.

Śpiworek do wózka głębokiego i spacerowego

Śpiworki do wózka zapewniają dziecku przyjemne ciepło podczas spacerów z wózkiem. W zależności od rozmiaru, są one przeznaczone dla niemowlaków podróżujących w gondoli lub dla starszaków, które siedzą w spacerówce. Śpiworki do wózków są wykonane z miękkich i ciepłych tkanin, najczęściej wodoodpornych oraz wiatroszczelnych. Dzięki temu można swobodnie korzystać z nich podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku ciepło i komfort podczas spacerów z wózkiem, rozważ zakup śpiworka do wózka. To prosty i skuteczny sposób na ochronę dziecka podczas wycieczek na świeżym powietrzu.

Mufka do wózka dla rodzica

Mufki do wózka przeznaczone są do ochrony rąk rodzica podczas spacerów z dziecku w wózku głębokim lub spacerowym. Dzięki nim mama lub tata nie musi pamiętać o rękawiczkach ? wystarczy wsunąć ręce do zamontowanej na stałe do rączki wózka mufki. Mufki do wózka występują w wielu kolorach i rodzajach, a także z wieloma sposobami mocowania. Większość producentów oferuje mufki w takich samych kolekcjach, co śpiworki do wózka, dzięki czemu można dobrać idealny zestaw na zimowe wyprawy z maluszkiem.  

pixelpixel