Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Anex

( ilość produktów: 26 )

Marka Anex Baby to producent wózków dziecięcych zdecydowanie wyróżniających się designem wśród innych dostępnych na rynku. Anex Baby słynie przede wszystkim z oryginalnych konstrukcji wózków wielofunkcyjnych 2w1, a we współpracy z marką Avionaut stworzył również własną linię fotelików, dzięki której z łatwością skompletujesz idealny wózek dziecięcy z fotelikiem 3w1 lub 4w1. Istniejąca od 2012 roku marka idealnie łączy styl i wygodę, eksperymentując z teksturą i kolorystyką wózków dla dzieci. Dzięki temu wózek wielofunkcyjny Anex w ekspresowym tempie zdobył popularność wśród młodych rodziców na całym świecie, doskonale wpisując się w aktualne trendy.

 


 

Anex to ciągły rozwój i nowe inspiracje

Współpraca ze znanymi projektantami, takimi jak Safa Sahin oraz Woody Woods oraz zdobyte nagrody (Red Dot) potwierdzają, że marka Anex stale stawia na rozwój. Każdy kolejny model wózka stanowi swoiste udoskonalenie poprzednich wersji, a zastosowanie rozwiązania dbają o jeszcze większy komfort rodzica oraz maluszka podczas użytkowania wózków dziecięcych Anex.

Najpopularniejsze produkty Anex - wózki wielofunkcyjne dla dzieci

Wózki dziecięce Anex to wózki głęboko-spacerowe przeznaczone do przewożenia dzieci od dnia narodzin aż do końca okresu wózkowania. Wózki wielofunkcyjne Anex składają się z ramy na kołach z dużym koszem zakupowym oraz gondoli i siedziska spacerówki, które montuje się na niej zamiennie. Wózki dziecięce Anex są dostosowane do różnych potrzeb i wieku dziecka. W początkowym okresie życia maluszka użytkowane są jako wózki głębokie - przeznaczone dla niemowląt, które nie potrafią jeszcze siedzieć samodzielnie. Gondola wózka głębokiego Anex jest zabudowana i dobrze wentylowana, o ciekawym kształcie, który zapewnia dziecku bezpieczeństwo i wygodę.

Wózki spacerowe Anex przeznaczone są dla dzieci, które już potrafią siedzieć samodzielnie. Spacerówki są wyposażone w budkę chroniącą przed słońcem i wiatrem oraz w regulowane oparcie i podnóżek, dzięki czemu dziecko może wygodnie siedzieć lub leżeć. Posiadają też 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i pałąk, na którym maluch może oprzeć rączki.

Wózki wielofunkcyjne Anex występują w wielu rodzajach i kolorach, wśród których każdy rodzic znajdzie idealną wersję dla siebie. Najpopularniejsze z wózków dziecięcych Anex 2w1 to Anex l-type, Anex m-type oraz Anex Quant, które już w podstawowej wersji wyposażone są w moc atrakcyjnych dodatków.

Innowacyjne spacerówki Anex

Lekki wózek spacerowy Anex to wózek dziecięcy, który charakteryzuje się niską wagą i zwrotnością. Lekka spacerówka jest przeznaczona dla dzieci, które już potrafią siedzieć samodzielnie i jest idealna do poruszania się po mieście. Taka spacerówka składa się z lekkiej i zwrotnej konstrukcji na kółkach oraz siedziska, w którym dziecko może wygodnie siedzieć lub leżeć. Spacerówka marki Anex jest wyposażona w regulowane oparcie i podnóżek oraz budkę chroniącą przed słońcem i wiatrem. Modele spacerowe są bardzo wygodne dla rodziców, ponieważ są łatwe w składaniu i przenoszeniu, a także łatwo mieszczą się w bagażniku samochodu. To doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy dużo podróżują lub często poruszają się po mieście. Lekka spacerówka Anex jest również bardzo wygodna dla dziecka, ponieważ pozwala mu na wygodne siedzenie lub leżenie podczas spaceru, gdy nóżki są już zmęczone. Najpopularniejsze wózki spacerowe Anex to Anex Air-X oraz Anex Air-Z.

pixelpixel