Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poznaj najnowsze spacerówki od Mast Swiss Design!

2022-12-01
Poznaj najnowsze spacerówki od Mast Swiss Design!

Sprawdź i porównaj najpopularniejsze wózki spacerowe od Mast Swiss Design!

Czy słyszałeś już o szwajcarskiej marce Mast, która przebojem zdobywa rynek wózków dziecięcych w całej Europie? Spacerówki Mast cieszą się coraz większą popularnością, a kolejne modele są stale udoskonalane przez projektantów. Ich lekkość, zwinność oraz atrakcyjny design zyskały już rzesze zwolenników, a rodzice korzystający z wózków Mast wyrażają o nich bardzo pochlebne opinie.

 

Najnowsze modele spacerówek Mast Swiss

Wśród wózków dziecięcych Mast na szczególną uwagę zasługują najnowsze spacerówki: M4XM2X oraz M4. Te modne czterokołowce wyróżniają się ciekawą bryłą, atrakcyjnymi funkcjami oraz wysoką jakością wykonania. Do każdego z nich opcjonalnie można zakupić kompatybilną gondolę, która pozwoli na utworzenie zestawu 2w1 – i przekształcenie spacerówki w wygodny wózek głęboki dla niemowlaka już od pierwszych dni życia.

 

Podobieństwa pomiędzy wózkami Mast M.4, M.4X oraz M.2X

Wszystkie trzy wózki spacerowe Mast posiadają wygodne siedzisko dla maluszka i bardzo lekko się prowadzą. Nie są to jednak zwykłe miejskie spacerówki, ponieważ świetnie sprawdzają się one także w terenie. Mocne zawieszenie oraz duże koła pozwalają na bezpieczne pokonywanie nierówności przy zachowaniu maksimum komfortu dla dziecka i rodzica. Lekka, aluminiowa rama znacząco wpływa na niską wagę konstrukcji, a polipropylenowe koła czynią wózki niezawodnymi na każdej nawierzchni. 

Uprząż dla dziecka jest 5-punktowa, a łatwa regulacja pasów pozwala optymalnie dopasować je do rosnącego szkraba. Podnóżek można regulować niezależnie od stopnia pochylenia oparcia w siedzisku, co sprzyja drzemkom w trakcie spacerów. Duże okienka umieszczone w budkach oraz oparciach spacerówek pozwalają mieć malca na oku, a w ciepłe dni zapewniają dodatkową wentylację. Syntetyczna skóra pokrywająca pałąki oraz rączki wózków jest przyjemna w dotyku i łatwa w czyszczeniu.

Obszerny kosz na zakupy w wózkach Mast Swiss Design pozwala przewozić akcesoria dla dziecka oraz zakupione podczas spaceru produkty, a jego ładowność wynosi aż 5 kg. 

We wszystkich wymienionych wózkach można przewozić dziecko aż do 22 kg, czyli do końca okresu wózkowania.

 

Różnice w spacerówkach Mast M.2X, M.4X i M.4

Pomimo wielu podobieństw pomiędzy omawianymi wózkami Mast Swiss Design, o wyborze konkretnego modelu decydują właśnie te funkcje, którymi poszczególne modele różnią się od siebie.

 

Wymiary wózka

Przede wszystkim istotne są ich rozmiary i waga – najlżejsza spośród trzech spacerówek jest Mast M.2X, ponieważ waży jedynie 7,5 kg, i także ona wyróżnia się najmniejszym rozmiarem po złożeniu.

Pozostałe modele są cięższe: Mast M.4X waży 9.25 kg, a waga Mast M4 to 8 kg. Są one także o kilka cm większe.

Może wynikać to z faktu, że w Mast M.2X siedzisko dla malca jest o 3 cm węższe niż w wózkach M.4 i M.4X.

Różnice można zauważyć również w wielkości tylnych kół, które wynoszą aż 27 cm w modelu M4 oraz M4X, a 21 cm w wózku M2X.

 

Funkcje spacerówek

Spacerówki M.4 i M.4X  wyposażone zostały w regulowaną rączkę, która może być ustawiona w jednej z 4 wygodnych pozycji. Dzięki niej każdy rodzic, niezależnie od swojego wzrostu, znajdzie idealną dla siebie pozycję do prowadzenia.

Mast M.2X oraz Mast M.4X istnieje możliwość wpięcia na ramę wózka fotelika samochodowego i utworzenia zestawu 3w1, który stanowi kompletny system podróżny.

W M.4 I M.4X zastosowano tkaniny z filtrem UV 50+, dzięki którym maluch jest dobrze chroniony nawet w słoneczne dni.

 

Wózki spacerowe Mast – czy warto je wybrać?

Jak łatwo zauważyć, każda z wymienionych powyżej spacerówek wyróżnia się własnymi indywidualnymi cechami. Z drugiej strony, producent postawił również na sprawdzone rozwiązania, które powielił w różnych modelach. Takie połączenie podobieństw i parametrów różnicujących pozwala na znalezienie tego jedynego, odpowiadającemu gustom każdego rodzica wózka. Spacerówki od Mast Swiss Design, poza różnorodnością funkcji, różnymi wymiarami oraz wagą, występują w odmiennej kolorystyce. Dzięki temu każdy rodzic może dobrać model w odpowiednich dla swoich preferencji barwach.

pixelpixel