Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

UPPAbaby

( ilość produktów: 50 )

UPPAbaby to amerykańska marka produkująca wysokiej jakości wózki dla dzieci. Ich produkty są znane z trwałości, wytrzymałości i wygody użytkowania, a także z nowoczesnego, stylowego designu. Firma UPPAbaby oferuje szeroką gamę wózków - od lekkich, składanych modeli idealnych do podróży, po solidne spacerówki przeznaczone do codziennego użytku. UPPAbaby słynie również z produkcji fotelików samochodowych, nosidełek i akcesoriów dla dzieci. Wszystkie produkty firmy są produkowane z dbałością o szczegóły i spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa.

 


 

Najsłynniejszy wózek UPPAbaby - Vista V2

UPPAbaby oferuje wózek wielofunkcyjny 2w1 z możliwością utworzenia wózka bliźniaczego o nazwie UPPAbaby Vista V2. Jest to solidny, głęboko-spacerowy wózek przeznaczony do użytku z dwójką lub nawet trójką dzieci w tym samym lub różnym wieku. Może być używany jako wózek głęboki dla noworodków lub jako spacerówka dla starszych dzieci. Wózek posiada rozkładaną, odpinaną gondolę oraz spacerówkę z regulowanym oparciem. Wózek jest wyposażony w wygodne, wielostopniowe, regulowane rączki, duże, amortyzowane koła, a także duży, obszerny kosz na zakupy. Ma też składane, odchylane do tyłu budki z filtrem UV i możliwością montażu adapterów do fotelików samochodowych firmy UPPAbaby lub innych marek. Wózek jest lekki i łatwo składa się do kompaktowych rozmiarów, co ułatwia przechowywanie i transport.

Kompaktowa spacerówka UPPAbaby Minu

UPPAbaby Minu to lekka, składana spacerówka przeznaczona dla dzieci o wadze do 15 kg. Wózek jest wyposażony w regulowaną, odchylaną do pozycji leżącej budkę z filtrem UV i możliwością montażu adapterów do fotelików samochodowych firmy UPPAbaby. Posiada również amortyzowane koła, wygodne, regulowane rączki i duży, obszerny kosz na zakupy. UPPAbaby Minu jest łatwy w obsłudze i składa się do kompaktowych rozmiarów, co ułatwia przechowywanie i transport. Wózek jest dostępny w kilku kolorach. Waży jedynie 6,7 kg, dzięki czemu jest idealnym kompanem letnich podróży i wakacyjnych przygód z maluchem.

Trójkołowy wózek do biegania z dzieckiem UPPAbaby Ridge

UPPAbaby Ridge to trójkołowy wózek spacerowy i do biegania z innowacyjną amortyzacją oraz niezawodnym hamulcem. Ten trójkołowiec od UPPAbaby sprawia, że bieganie z dzieckiem jest możliwe w mieście, w lesie oraz na brukowej drodze. Duże koła z głębokim bieżnikiem są mocne i trwałe, a przy tym praktycznie bezobsługowe. Ich wyjątkowa budowa zapewnia odporność na przebicie w każdej sytuacji i na każdym podłożu. Hamulec wbudowany w rączkę wózka UPPAbaby Ridge zapewnia bezpieczeństwo nawet przy dużej prędkości w czasie zjazdu z górki. Głębokie i wygodne siedzenie dba o komfort malucha. Składanie wózka jednym ruchem jest proste i intuicyjne, nawet z zamontowanym siedziskiem.  

pixelpixel