Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Anex IQ - prawdziwa innowacja wśród wózków 2w1!

2023-10-11
Anex IQ - prawdziwa innowacja wśród wózków 2w1!

Wydawać by się mogło, że w temacie wózków wielofunkcyjnych dla dzieci nic nowego nie można już wymyślić.

A jednak! 

Anex IQ to prawdziwa innowacja wśród zestawów głęboko-spacerowych.

To jeden wózek, który ewoluuje wraz ze wzrostem dziecka - od pierwszego dnia życia, aż do momentu, gdy maluch będzie przemieszczał się bez wsparcia spacerówki!

 

IQ został zaprojektowany tak, by nie tylko przeobrazić się z wygodnej gondoli w wózek spacerowy, ale też w razie potrzeby zmniejszyć swoje gabaryty do niezbędnego minimum. Wszystko to w myśl zasady: wybierz raz, a dobrze!

Anex IQ powstał w zgodzie z ekologią, zgodnie z nurtem less waste - to odpowiedź na wszystkie potrzeby świadomych rodziców. Jeden zestaw na całe dzieciństwo to mniej odpadów! Kupno wózka IQ oznacza także dwa razy mniejszy koszt - to jeden zakup, który zaspokoi wszystkie spacerowe potrzeby od urodzenia do ok. 4 roku życia.

anex iq innowacyjny wózek 2w1 3w1 buggy gondola spacerówka

 

Na czym polega fenomen Anex IQ?

Anex IQ to gondola, siedzisko i lekka spacerówka w jednym zestawie. Rodzice mogą wybierać i dopasowywać różne elementy IQ do swoich aktualnych potrzeb. Z inteligentnym Anex IQ można komfortowo spacerować przez cały okres wózkowania - już od pierwszych dni życia dziecka, aż do osiągnięcia przez nie wagi 22 kg.

Wózek all-in-one przekształca się według życzenia: na początku wspólnej drogi posłuży jako gondola dla niemowlaka, następnie jako siedzisko dla małego odkrywcy, finalnie przeobrażając się w mały wózek spacerowy. Dzięki prostej konstrukcji, zamiana wózka głębokiego w lekką spacerówkę typu buggy trwa mniej niż 10 minut!

W Anex IQ to rodzic decyduje, jakiego rozmiaru stelaża chce użyć. Ma być szerszy czy węższy? Przy pomocy załączonego klucza Anex można szybko zwęzić lub poszerzyć ramę wózka IQ – wedle preferencji. W zestawie znajdują się również mniejsze i większe koła, co pozwala zdecydować się na dowolne z nich przy różnych transformacjach.

 

anex iq wózek spacerowy z gondolą

 

Anex IQ – dlaczego warto go wybrać?

Przede wszystkim Anex IQ to dobra opcja dla rodziców, których los naszej planety nie jest obojętny. Nowy Anex IQ to zrównoważony zakup i troska o środowisko. Oznacza to mniej odpadów, a więcej możliwości!

Kolejnym celem wózka Anex IQ jest ułatwienie życia rodzicom bez zbytniego obciążania ich kręgosłupów. Dlatego właśnie ten wózek jest lekki w każdej konfiguracji! Nowoczesny system amortyzacji w Anex IQ czyni go naprawdę "miękkim" - nawet w najlżejszej opcji.

Wyjścia z niemowlakiem umożliwia kompaktowa gondola IQ, która łatwo się wyjmuje, składa w różnych opcjach, a także jest dopasowana do bagażu podręcznego. Jej podwójna wentylacja to jeszcze lepsza cyrkulacja powietrza wokół maluszka. Otwory wentylacyjne z przodu oraz w budce dbają o komfort nawet w upalne dni.

Łatwy system składania spacerówki z siedziskiem obróconym w dowolnym kierunku i składanie spacerówki buggy do wielkości walizki to rozwiązania, które wspierają rodzinne podróże. Złożony wózek zmieści się do samolotu, bagażnika małego auta lub do szafki. Co więcej, rozmiar wózka w opcji buggy pasuje do wymagań większości linii lotniczych odnośnie bagażu podręcznego.

 

anex iq nowość 2023 wózek 2w1 3w1 do 22kg

 

W wygodnym, powiększanym koszu zakupowym Anex IQ można schować akcesoria dla dziecka. Ergonomiczny układ hamulcowy sprawia, że zatrzymywanie i ruszanie odbywa się płynnie i lekko. Pedał hamulca wciskany od góry jest przyjazny dla obuwia. Regulacja wysokości rączki pozwala dopasować wysokość uchwytu do wzrostu rodzica.

Przednie kółka obracają się o 360º, co ułatwia manewrowanie. Można je również zablokować do jazdy na wprost przy użyciu jednego przycisku. Koła w IQ są trwałe i elastyczne, a w swej konstrukcji nie potrzebują pompowania powietrzem - co ułatwia ich konserwację i eliminuje ryzyko przypadkowego przebicia.

Wodoodporna tapicerka wózka Anex IQ blokuje aż 50% promieniowania UV, by chronić delikatną skórę malucha. Dla zachowania komfortu termicznego, IQ wyposażony został w rewelacyjny system wentylacji, zapewniający odpowiedni przepływ powietrza we wszystkich właściwych miejscach. Wentylacja siatkowa w oparciu, kaptur łóżeczka, podnóżek... ten wózek oddycha świeżością!

Oparcie siedziska oraz podnóżek odchylają się i rozkładają aż do ergonomicznej pozycji leżącej. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi nakładkami zapewniają właściwą pozycję podczas spaceru. Duża, powiększana budka dobrze osłania dziecko, a odpinany pałąk siedziska stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

 

anex iq spacerówka buggy lekki wózek

 

Co zawiera zestaw Anex IQ?

W zestawie Anex IQ znajduje się stelaż, gondola, siedzisko wraz z pałąkiem, siedzisko buggy, osłona przeciwdeszczowa do gondoli i spacerówki, 2 zestawy kół - większe i mniejsze, 2 rączki o różnych szerokościach - węższa i szersza, a także klucz Anex.

Opcjonalnie, w zależności od indywidualnych potrzeb, można dokupić dodatkowo plecak do wózka, pałąk do spacerówki buggy, moskitierę do gondoli i spacerówki oraz moskitierę i folię przeciwdeszczową do małej spacerówki.  

 

anex is wózek głęboko-spacerowy + lekka spacerówka buggy

 

 

Polecane

pixelpixel