Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Avionaut - bezpieczne foteliki samochodowe z 10-letnią gwarancją

2023-02-13
Avionaut - bezpieczne foteliki samochodowe z 10-letnią gwarancją

Produkty Avionaut tworzone są zgodnie z najlepszą wiedzą, doświadczeniem i opiniami inżynierów. Współtworzą je również rodzice i dzieci, przekazując informacje zwrotne odnośne użytkowanych fotelików. Dla projektantów Avionaut istotne są również opinie lekarzy, fizjoterapeutów i położnych, którzy są najbliżej dziecka od pierwszych jego chwil. Ponieważ ich zdanie jest ważne, Avionaut czerpie z niego, stawiając na komfort, bezpieczeństwo i najwyższą jakość oferowanych produktów. Co więcej, foteliki Avionaut wykończone są z dbałością o nawet najmniejszy szczegół – aby zaspokoić potrzeby odnośnie designu nawet najbardziej wymagających rodziców.

 

 

 

 

Pracownicy Avionaut – inżynierowie, technicy, pracownicy jakości oraz szwaczki – każdego dnia dokładają starań, by sprostać najbardziej surowym wymaganiom rynku. Innowacyjne rozwiązania, przemyślane projekty i wyselekcjonowane materiały sprawiają, że produkty Avionaut stanowią połączenie bezpieczeństwa, satysfakcji i komfortu. W każdy fotelik wkładane jest maksimum siły mięśni, umysłu oraz serca.

 

10-letnia gwarancja Avionaut

Absolutna pewność bezpieczeństwa i ochrony, jaką zapewniają produkty Avionaut, pozwoliła twórcom marki na udzielenie 10-letniej gwarancji na wszystkie oferowane bazy i foteliki w każdym kraju, w którym są one dostępne. Jeśli w okresie gwarancji powstanie jakakolwiek usterka fotelika, wystarczy wysłać zgłoszenie do serwisu, a uruchomiona zostanie ścieżka reklamacyjna w celu sprawnego usunięcia wady. Aby móc z niej korzystać, zakupiony fotelik należy zarejestrować na stronie producenta w ciągu 28 dni od jego zakupu. Z programu może skorzystać wyłącznie pierwszy właściciel produktu.

 

Vision Avionaut – edukacja w zakresie bezpieczeństwa

Misja marki Avionaut to edukacja w temacie bezpiecznego podróżowania, dzięki której chce ona mieć wpływ na zredukowanie ilości śmiertelnych wypadków drogowych z udziałem najmłodszych. Marka chce rozwijać się dla swoich klientów, dlatego nie tylko dba o postęp technologiczny i wykorzystywanie innowacji oraz najwyższej jakości materiałów do produkcji fotelików, ale także chce dzielić się wiedzą i doświadczeniem z sektora bezpieczeństwa.

Avionaut podczas tworzenia swoich produktów dba o ich wysoką jakość, użyte materiały i surowce. Wszystko to po to, aby zwiększyć komfort użytkowania, ergonomię oraz bezpieczeństwo - nie tylko malucha, ale także jego rodzica. Dla dziecka korzystającego z wygodnego fotelika podróż staje się przyjemnością, dlatego chętnie eksploruje ono zmieniający się za oknem samochodu świat. Rodzice i opiekunowie malca doskonale zdają sobie sprawę, że pociecha pochłonięta obserwowaniem świata jest najlepszym kompanem podróży.  

Avionaut czuje społeczną odpowiedzialność swojej działalności, przez co stara się edukować swoich klientów w zakresie bezpiecznego podróżowania oraz propagować jazdę dzieci tyłem do kierunku jazdy. Z tego powodu powołany został do życia Vision Avionaut - wizja marki, w której bezpieczeństwo dzieci podczas zdarzeń samochodowych ma być możliwe najwyższe. Celem Vision Avionaut jest zminimalizowanie skutków wypadków oraz zmniejszenie liczby najmłodszych ofiar zdarzeń drogowych.

Najważniejszy filar Vision Avionaut to edukacja rodziców, dziadków i opiekunów dzieci. Celem jest przekazywanie im wiedzy dotyczącej niezakłóconego komfortu dzieci w pojazdach, odpowiedniego doboru fotelików, istotnej roli fotelików w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa dzieci oraz poprawnego montażu i zapięcia małych pasażerów. Ponieważ bezpieczeństwo to nie tylko foteliki, ale także odpowiednie przygotowanie do podróży, znajomość najnowszych przepisów oraz uważność na drodze, Vision Avionaut chce podnieść poziom wiedzy osób przemieszczających się autem z dziećmi i uświadamiać, jak ogromny wpływ na komfort i bezpieczeństwo małych pasażerów mogą mieć małe i często pomijane czynniki.

Ważną działalnością Vision Avionaut jest Akademia Bezpiecznej Podróży oraz filmy tworzone w jej ramach przez ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa. Odwiedzają oni ciekawe osoby i miejsca, aby poruszać ważne - choć nie zawsze przyjemne - tematy. Wszystkie te działania podejmowane są po to, by dzieci były bezpieczniejsze podczas podróży, nawet tych codziennych i krótkich.

Polecane

pixelpixel