Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aż 7 lat bezpieczeństwa z fotelikiem Jané Concord iTourer!

2023-10-31
Aż 7 lat bezpieczeństwa z fotelikiem Jané Concord iTourer!

Chcesz przewozić swoją pociechę tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to tylko możliwe - zapewniając jej przy tym świetny komfort? Sprawdź, jakie możliwości daje fotelik Jané Concord iTourer – teraz także w zupełnie nowym, pełnym pozytywnej energii kolorze Botanic!

Obrotowy iTourer od Jané Concord może być używany tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Fotelik z homologacją i-Size rośnie wraz z dzieckiem, pozwalając bezpiecznie przewozić je najpierw tyłem do kierunku jazdy, a następnie przodem - aż do 125 cm wzrostu.

iTourer to najbezpieczniejszy fotelik na wiele etapów rozwoju, montowany przy pomocy systemu ISOFIX z nogą stabilizującą dla lepszego podparcia. Norma bezpieczeństwa ECE R129/03 i-Size gwarantuje bezpieczeństwo dziecku nawet do 7 roku życia.

 

Fotelik iTourer daje szeroki zakres możliwości przewożenia malucha w samochodzie:

  • tyłem do kierunku jazdy – na początkowym etapie rozwoju, czyli od urodzenia aż do osiągnięcia wagi 18 kg;
  • przodem do kierunku jazdy – opcjonalnie już od 15 miesiąca życia, do 125 cm wzrostu.

Co istotne, przewożenie dziecka w pozycji tyłem do kierunku jazdy według standardu i-Size jest obowiązkowe tylko do 15 miesiąca. Następnie maluch może już przesiąść się do siedziska FWF (przodem do kierunku jazdy), jednak dla zachowania maksymalnej ochrony i bezpieczeństwa rekomenduje się stosowanie opcji RWF (tyłem do kierunku jazdy) aż do ok. 4 roku życia.

 

itourer jane concord fotelik do 7 lat

 

Najważniejsze cechy fotelika Jané Concord iTourer

Jedną z cech fotelika iTourer wpływającą na wysoki komfort użytkowania jest niewątpliwie obrotowa konstrukcja. Umożliwia ona skierowanie siedziska jedną ręką w stronę drzwi auta, aby wygodnie posadzić oraz zapiąć dziecko w pasy bezpieczeństwa.

Fotelik iToruer wyposażony jest w specjalną wkładkę dla noworodka, dzięki której możliwe jest korzystanie z niego już od pierwszych chwil życia. Wkładkę tę można dopasowywać do gabarytów malucha w zakresie 40-83 cm wzrostu, a po ich osiągnięciu – po prostu ją zdemontować.

W przedziale 105-125 cm dziecko może podróżować w foteliku iTourer przodem do kierunku jazdy, bez wewnętrznej uprzęży - korzystając z pasa samochodowego.

 

jane concord itourer fotelik i-size isofix

 

Kąt nachylenia siedziska w Jane Concord iTourer można regulować, tak aby dobrać najwygodniejszą pozycję dla dziecka. Zintegrowany system regulacji wysokości oparcia i zagłówka pozwala sprawnie dopasować je do wzrostu maluszka - przy użyciu jednej ręki.

Instalacja fotelika iTourer odbywa się przy pomocy zaczepów ISOFIX oraz nogi stabilizującej. Prawidłowy montaż potwierdza elektroniczny system kontroli, zasilany przy pomocy ładowanego kablem akumulatora (w zestawie).

W niesprzyjających warunkach oświetleniowych wbudowane światło LED ułatwia poprawne zamontowanie fotelika.

Zaawansowany system ochrony bocznej Triple Layer Impact Protection składający się z 3 warstw amortyzujących rozkłada energię uderzenia na całej powierzchni skorupy fotelika, zwiększając ochronę malca w razie wypadku.

 

fotelik itourer dla niemowlaka malucha

 

Dlaczego warto wybrać fotelik Jané Concord iTourer?

Niewątpliwym atutem fotelika iTourer jest szeroki zakres wiekowy, w którym dziecko może z niego korzystać. Przez 7 lat rodzic nie musi kupować kolejnego fotelika, co ma spore znaczenie nie tylko dla budżetu domowego, ale również jest wyrazem troski o środowisko.

Kolejną zaletą jest możliwość przewożenia malca w pozycji tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia - która znacząco wpływa na poziom jego bezpieczeństwa. Obrotowa konstrukcja ułatwiająca zapinanie i odpinanie dziecka w pozycji przodem do drzwi samochodu to prawdziwa ulga dla kręgosłupów mamy i taty.

Elektroniczny system instalacji w iTourer pozwala uzyskać gwarancję prawidłowego montażu, którego rodzice nie zawsze są w 100% pewni.

Wygodna pianka memory zapewnia wygodę i komfort dziecka w trakcie jazdy, a oddychająca tkanina tapicerki nadaje się do prania po jej prostym ściągnięciu.

Jeśli to za mało, mamy jeszcze wisienkę na torcie :) Dzięki nowemu, atrakcyjnemu odcieniowi Botanic, iTourer to prawdziwie luksusowa ozdoba Waszego samochodu!

Bezpieczeństwo, oszczędność, troską o środowisko, wygoda… a do tego super design! Czego chcieć więcej :)

Już dziś wybierz iTourer od Jané Concord dla swojej pociechy!

 

botanic nowy kolor itourer jane concord

 

 

 

Polecane

pixelpixel