Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Brush-Baby, czyli kompleksowa higiena jamy ustnej u najmłodszych

2024-06-19
Brush-Baby, czyli kompleksowa higiena jamy ustnej u najmłodszych

W ostatnim czasie do oferty naszego sklepu internetowego dołączyła nowa marka – BrushBaby.

W jej asortymencie znajdziecie produkty do higieny jamy ustnej stworzone specjalnie z myślą o dzieciach w każdym wieku.

Szczoteczki i pasty do zębów, funkcjonalne gryzaki z funkcją szczotkowania i masażu dziąseł czy też chusteczki do pielęgnacji jamy ustnej - to tylko niektóre z nich!

Marka Brush Baby jako jedna z nielicznych kompleksowo zaopatruje swoich najmłodszych użytkowników w produkty niezbędne do prawidłowej higieny jamy ustnej.

 

 

Ciekawostki o marce Brush Baby

Firma Brush Baby została założona przez Brytyjkę Dominique Tillen. Pomysł na taką działalność zrodził się w wyniku jej rodzicielskich doświadczeń – Dominique przechodziła wszystkie etapy ząbkowania swojej córeczki, bezskutecznie poszukując produktów dających wsparcie w codziennym dbaniu o higienę jej jamy ustnej. Wraz z założeniem własnej firmy stworzyła więc produkty, których sama potrzebowała, a przy tym dostarczyła innym mamom rozwiązań, które okazują się niezbędne na różnych etapach rozwoju ich dzieci.

Od tego czasu marka Brush Baby wciąż się rozwija i oferuje coraz szerszą gamę akcesoriów przeznaczonych do kompleksowej higieny jamy ustnej dzieci i niemowląt.

 

brush baby pasty szczoteczki dla dzieci i niemowląt

 

Brush Baby w Polsce

W tej chwili Brush Baby z siedzibą w Rural Hampshire w Wielkiej Brytanii jest znana na całym świecie – a jej asortyment w Polsce obecny jest od 2014 roku.

Polski zespół Brush Baby tworzą osoby młode, głównie rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Doskonale wiedzą, jak ważna jest higiena jamy ustnej dzieci już od pierwszych dni życia: przemywanie dziąseł, higiena pierwszych ząbków, mleczaków i później zębów stałych... Są oni dumni, że dzięki ich produktom i działaniom przyczyniają się do piękniejszych i zdrowszych dziecięcych uśmiechów.

 

marka brush-baby szczoteczki soniczne dla dzieci

 

Szczoteczki do pierwszych ząbków

W asortymencie Brush-Baby znajdziecie m.in. szczoteczki soniczne przeznaczone dla najmłodszych dzieci – już od pierwszego ząbka! Bardzo miękkie włosie dba o ich delikatne dziąsła, a dodatkowe funkcje pozwalają nabierać malcowi dobrych nawyków związanych z pielęgnacją jamy ustnej. Wbudowany timer, dyskotekowe światełka, ciekawe kształty (np. szczoteczki w kształcie dzikich zwierząt) oraz wesołe kolory zachęcają najmłodszych do dbania o swoje mleczaki.

Dostępne są również wymienne końcówki, dzięki którym szczoteczka soniczna dla dzieci posłuży im przez długi czas, bez konieczności zakupu nowego produktu. To wyraźna oszczędność dla portfela rodziców :)

 

szczoteczki w kształcie zwierząt brush baby

 

Pasty do zębów dla dzieci

Brush-Baby oferuje również pasty do mycia zębów i dziąseł przeznaczone dla niemowlaków oraz starszych dzieci. Ze względu na swoje właściwości są dedykowane dla konkretnych grup wiekowych, każdej z nich oferując konkretne korzyści. Dla niemowląt od pierwszych miesięcy życia doskonale nadaje się pasta z rumiankiem łagodząca ból dziąseł podczas ząbkowania lub pasta bez fluoru o truskawkowym smaku.

Dla nieco starszych dzieci przeznaczone są smakowe pasty do zębów o obniżonej zawartości fluoru, zawierające w swoim składzie m.in. ksylitol – naturalną substację słodzącą zapobiegającą powstawaniu próchnicy.

 

pasta do zębów dla dzieci i niemowląt brush-baby

 

Gryzaki na ząbkowanie

Brush-Baby to nie tylko szczoteczki i pasty do zębów – to również inne sprytne rozwiązania pozwalające kompleksowo zaopiekować się dziecięcym uśmiechem. Przeznaczone dla najmłodszych gryzaki z elementami masującymi dziąsła lub imitującymi włosie szczoteczki (wykonane z silikonu) pozwalają maluchowi samodzielnie oczyszczać wnętrze jamy ustnej podczas zabawy.

Dostępność różnych kształtów i wariantów pozwala na wybór najlepszego gryzaka, zgodnego z preferencjami bobasa.

 

gryzak z silikonowym włosiem brush baby

 

Chusteczki i gaziki do pielęgnacji jamy ustnej

Ciekawą nowością oferowaną przez Brush-Baby są jednorazowe, higieniczne chusteczki i gaziki zakładane na palec. Przy ich pomocy rodzic może w dowolnym czasie i miejscu oczyścić jamę ustną dziecka, przecierając ząbki i dziąsła malucha. Chusteczki oraz gaziki Brush-Baby nasączone są specjalnym przeciwpróchniczym płynem zawierającym ksylitol.

Każda sztuka jest sterylnie zapakowana, dzięki czemu jest to świetne rozwiązane na dłuższe wyjścia z domu czy rodzinne wyjazdy z maluchem.  

 

chusteczki do pielęgnacji jamy ustnej brush baby

 

 

Polecane

pixelpixel