Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Foteliki Britax Römer - postaw na niemiecką jakość

2023-08-09
Foteliki Britax Römer - postaw na niemiecką jakość

Wyobraź sobie, że wsiadasz do swojego samochodu, gotowy do nowej przygody. Twój mały pasażer również jest na nią przygotowany: otoczony bezpieczeństwem i komfortem, jakby siedział w kokonie ochronnym. Właśnie tu wchodzi na scenę Britax Römer, mistrzowski twórca fotelików samochodowych. Jego produkty to nie są zwykłe siedziska - to doskonała kompilacja innowacji, bezpieczeństwa i wygody.

 

 

Foteliki Britax Römer – od pierwszego dnia życia aż do 150 cm wzrostu

Dla najmłodszych pasażerów marka Britax Römer zaprojektowała kilka wygodnych nosidełek, wyróżniających się m.in. wyjątkowo niską wagą, zaawansowanymi systemami ochronnymi oraz możliwością zamontowania na stelażu wózka dziecięcego. Są to m.in. Baby-Safe 5Z2, Baby-Safe 3 i-Size oraz Baby-Safe Core. Występują w różnych przedziałach cenowych, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie odpowiedni model dla swojego budżetu. Foteliki 0-13 kg Britax Römer można zainstalować w samochodzie zarówno przy użyciu pasa samochodowego, jak i na dedykowanej bazie.

Gdy niemowlę wyrasta już z nosidełka, czas na przesiadkę do większego fotelika. Systemy modułowe oferowane przez Britax Römer sprawiają, że z tej samej bazy można korzystać zarówno przy montażu fotelika 0-13 kg, jak i fotela dla małego dziecka. Dla przykładu, najnowsza baza Flex 5Z dedykowana jest dla fotelika Baby-Safe 5Z2 oraz Dualfix 5Z, dzięki czemu kompletny zestaw dwóch fotelików posłuży dziecku aż przez 4 lata – na jednej bazie ISOFIX! Jeśli nie chcesz korzystać z bazy, Britax Römer oferuje również samodzielne foteliki w przedziale wzrostowym do 105 cm, m.in. Dualfix PRO, Dualfix M PLUS oraz Dualfix PRO M.

Projektanci fotelików Britax Römer nie zapomnieli również o najstarszych pociechach. Dla starszaków oferują oni m.in. modele Kidfix i-Size, Advansafix i-Size oraz Versafix. Każdy z nich jest regulowany w wielu wysokościach, dzięki czemu posłuży dziecku aż do końca okresu fotelikowania – czyli do osiągnięcia wzrostu 150 cm.

 foteliki britax roemer dla każdego dziecka

 

Britax Römer – najwyższa jakość wykonania

Gdy tylko spojrzysz na dowolny fotelik Britax Römer, Twoje oczy dostrzegą wyjątkowy design. Każdy szczegół jest starannie przemyślany – połączenie smukłych linii z solidnymi materiałami daje poczucie niezachwianej jakości. Wygodne, ergonomiczne obicia są jak miękki dotyk, który otuli małego podróżnika w podróży pełnej wrażeń.

Ale foteliki od Britax Römer to nie tylko estetyka. To przede wszystkim technologia, która broni tego, co najcenniejsze. Fotelik Britax Römer działa niemal jak tarcza ochronna, w której główną rolę odgrywa najnowsza innowacja. Zaawansowany system absorpcji energii skutecznie redukuje siły uderzenia w przypadku kolizji czołowej i bocznej, minimalizując ryzyko obrażeń.

Bezpieczeństwo to oczywiście podstawa, ale wygoda jest równie ważna - zwłaszcza podczas dłuższych podróży. Fotelik Britax Römer jest jak magiczne siedzenie, które dostosowuje się do potrzeb malucha. Regulowane pasy, pochylany kąt oparcia i możliwość dopasowania do wzrostu zapewniają dziecku wyjątkowy komfort nawet na najdłuższych trasach.

A co z montażem? To nic trudnego. Britax Römer wie, że cierpliwość rodzica ma swoje granice, dlatego stworzył szybki i prosty system instalacji. Dzięki niemu możesz być pewny, że Twój fotelik jest pewnie osadzony, gotowy do drogi w krótkim czasie.

 foteliki samochodowe britax roemer

 

Marka Britax Römer – najlepszy wybór dla Twojego dziecka

Podsumowując, foteliki samochodowe Britax Römer to nie tylko siedziska do podróży – to zaawansowane technologicznie dzieła sztuki, które chronią, zapewniają komfort i zachwycają swoim designem. To podróż z bezpieczeństwem i wygodą, w której Twoje dziecko jest gwiazdą spektaklu, a Britax Römer pełni rolę troskliwego reżysera. Zapoznaj się z pełną ofertą marki dostępną w naszym sklepie i wybierz model, który idealnie odpowie na wszystkie Wasze potrzeby.  

 

foteliki do samochodu z bazą britax romer

 

 

 

Polecane

pixelpixel