Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Medyczne, elektroniczne termometry bezdotykowe i do ucha - nowość od Yoonco!

2022-12-23
Medyczne, elektroniczne termometry bezdotykowe i do ucha - nowość od Yoonco!

Rodzice zawsze chcą dla swoich dzieci jak najlepiej. Każdego dnia troszczą się, żeby maluszek miał wszystko, czego potrzebuje dla zdrowego rozwoju, radości i zabawy. Czasami przychodzą jednak takie dni, gdy mama i tata widzą, że dziecko czuje się niewyraźnie – np. gdy zbliża się ząbkowanie lub zaczyna rozwijać się przeziębienie.

Warto mieć wtedy pod ręką dobry termometr elektroniczny, który w kilka sekund określi temperaturę ciała malca. Dzięki temu rodzic będzie mógł stanąć na wysokości zadania i podać właściwy lek, a kontaktując się z lekarzem trafnie określi wysokość gorączki.

 

 

Termometry Yoonco Medical – produkty medyczne do użytku domowego

Polska marka Yoonco w ostatnim czasie wprowadziła na rynek dwa rodzaje elektronicznych termometrów, które wspierają rodziców i dzieci w walce z codziennymi infekcjami oraz innymi dolegliwościami. Oba modele różnią się ze względu na badany obszar - termometr Yoonco Medical YT 7438 mierzy temperaturę w uchu lub na czole, a żeby dokonać pomiaru, wystarczy przybliżyć urządzenie do czoła lub włożyć do ucha. Kolejnym krokiem jest już tylko wciśnięcie przycisku - a na wyświetlaczu pojawi się wynik.

Bezdotykowy termometr Yoonco Medical YT 7445 umożliwia nie tylko zmierzenie temperatury ciała, ale i różnych przedmiotów w otoczeniu. Dzięki temu w mgnieniu oka można uzyskać pomiar temperatury wody, posiłku, mleka dla dziecka, a także innej, dowolnej rzeczy. Aby dokonać pomiaru, wystarczy wybrać odpowiedni tryb, przybliżyć urządzenie do skóry lub przedmiotu, a następnie wcisnąć przycisk.

 

Termometry Yoonco Medical – co je wyróżnia?

Elektroniczne termometry z serii Yoonco Medical to bezpieczne produkty medyczne dla dzieci i dorosłych. Zasilanie bateryjne sprawia, że urządzeń można używać w dowolnym miejscu i czasie, a dzięki niewielkim wymiarom i niskiej wadze dobrze jest mieć je zawsze przy sobie. Oba termometry elektroniczne zostały zaprojektowane zgodnie z bieżącymi trendami w dziedzinie elektroniki. Są funkcjonalne, a zarazem proste w obsłudze i wygodne w użytkowaniu. Czytelne wyświetlacze i obsługa przy pomocy prostych przełączników pozwala na sprawny i szybki odczyt pomiaru.

Termometry Yoonco Medical mogą być używane u osób w dowolnym wieku - zarówno u noworodków, jak i starszych dzieci, dorosłych oraz seniorów. Są całkowicie bezpieczne, ponieważ działają w technologii podczerwieni, dzięki której nie wytwarzają żadnego szkodliwego promieniowania. Bardzo wygodną cechą obu termometrów Yoonco Medical jest brak konieczności trzymania urządzenia przez dłuższy czas w bezpośrednim kontakcie z ciałem, co w przypadku tradycyjnych termometrów jest bardzo uciążliwe (zwłaszcza podczas mierzenia gorączki u małych dzieci).

Termometry Yoonco Medical wyświetlają temperaturę w dwóch skalach, w zależności od preferencji użytkownika - w stopniach Farenheita lub Celsjusza. Zapamiętują ostatnie pomiary, a także automatycznie wyłączają się w przypadku braku aktywności przez 15 sekund, co pozwala oszczędzać baterie. Urządzenia są bardzo intuicyjne, a do opakowania dodatkowo dołączono przejrzystą instrukcję obsługi.

 

Termometr bezdotykowy medyczny – postaw na markę Yoonco!

Termometry elektroniczne na podczerwień są bardzo wygodne w użyciu. W odróżnieniu od tradycyjnych termometrów, które trzeba przez kilka minut trzymać w kontakcie z ciałem, wynik pokazują już w ciągu kilku sekund. Dodatkowo są higieniczne i nie trzeba ich dezynfekować po każdym użyciu. Co więcej, można stosować je nie tylko do pomiaru temperatury ciała, ale także przedmiotów czy cieczy. Takie urządzenie z pewnością powinno znaleźć się w każdym domu – wybierz termometr elektroniczny Yoonco i bądź spokojny o zdrowie swoje oraz bliskich!

Polecane

pixelpixel