Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Muuvo Quick 3.0 lekka spacerówka lub solidny wózek 2w1

2023-01-24
Muuvo Quick 3.0 lekka spacerówka lub solidny wózek 2w1

Muuvo Quick 3.0 to wózek spacerowy oraz 2w1 firmy Muuvo, który jest wyposażony w nowoczesne rozwiązania i ulepszenia w porównaniu do wcześniejszej wersji.

Jednym z głównych atutów tego wózka jest jego kompaktowo składany stelaż przy użyciu jednej ręki. Dzięki temu, jest on funkcjonalny w transporcie i przechowywaniu.

Quick 3.0 posiada również żelowe koła, które zapewniają płynną i komfortową jazdę, a dodatkowy system amortyzacji poradzi sobie nawet na nierównych drogach. Wózek jest wyposażony w regulowane oparcie oraz podnóżek, co pozwala na dostosowanie pozycji do potrzeb dziecka.

Wózek jest lekki i łatwy w prowadzeniu, co pozwala na wygodne poruszanie się z dzieckiem. Dodatkowo, Quick 3.0 jest dostępny w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na dobranie odpowiedniego do indywidualnych preferencji.

Muuvo Quick 3.0 posiada również duży i pojemny kosz na akcesoria, co pozwala na przechowywanie wszystkich potrzebnych rzeczy podczas spacerów. Wózek jest też wyposażony w regulowany i odpinany pałąk, który ułatwia przenoszenie dziecka.

Quick 3.0 jest przystosowany do różnych warunków pogodowych, dzięki zintegrowanemu daszkowi, który chroni przed słońcem i deszczem. Dodatkowo, wózek jest wyposażony w odpinaną i regulowaną osłonę przeciwsłoneczną, która pozwala na dodatkową ochronę przed słońcem.

Muuvo Quick 3.0 to wózek, który spełnia wszystkie potrzeby rodziców i ich dzieci. Jest on lekki, łatwy w prowadzeniu i składaniu, a także posiada wiele udogodnień, które ułatwiają codzienne korzystanie z wózka.

Polecane

pixelpixel