Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Najlepsze wózki spacerowe do samolotu 2023 - od Cybex!

2023-06-28
Najlepsze wózki spacerowe do samolotu 2023 - od Cybex!

Podróżowanie z małym dzieckiem to niesamowite doświadczenie, pełne radości, wyzwań i niezapomnianych chwil. Choć wyjazd z maluchem może wydawać się trudny i stresujący, prawidłowe przygotowanie i podejście mogą uczynić go nie tylko ciekawą, ale również wyjątkowo satysfakcjonującą przygodą!

Wybór odpowiedniego wózka do samolotu jest istotnym aspektem planowania wakacji. Spacerówka, która będzie praktyczna, kompaktowa i łatwa w manewrowaniu zapewni wygodę zarówno rodzicom, jak i maluchowi. Właśnie takie wózki spacerowe w sezonie 2023 oferuje marka Cybex! Wózki Coya, Libelle, Beezy, Orfeo oraz Melio to idealni towarzysze każdego lotu.

 

Co wyróżnia wózki do samolotu Cybex?

Przede wszystkim waga i rozmiar. W większości przypadków linie lotnicze wymagają, aby przewożony wózek był składany i mieścił się w przewidzianych na to gabarytach. Spacerówki Cybex są kompaktowe, składane jednym ruchem i lekkie! Takie wózki można łatwo przechowywać w przestrzeni bagażowej samolotu lub w szafce na bagaż podręczny. Przykładowo, Cybex Coya waży tylko 6,6 kg, a Libelle 2.0 – zaledwie 5,9 kg!

Równie ważna na wakacjach jest wygoda malucha. Wózki Cybex do samolotu mają wygodne siedziska, amortyzację, regulowane oparcia i podnóżki. W wózku Cybex OrfeoCybex Melio oraz Eezy S+2 dziecko może drzemać w pozycji całkowicie leżącej, a obszerna budka przeciwsłoneczna zapewnia mu przyjemny cień.

Kolejnym kluczowym elementem przy wyborze wózka do samolotu jest łatwość manewrowania i komfort prowadzenia. Wózki Cybex przy swoich niewielkich gabarytach są niezwykle zwrotne. Skrętne koła zastosowane m.in. w modelu Cybex Beezy oraz Coya umożliwią łatwe poruszanie się wąskimi uliczkami oraz wśród tłumów - których na wakacjach nie brakuje :)

Wózki do samolotu Cybex wyposażone są również w wygodne kosze zakupowe, do których można włożyć niezbędne akcesoria, jedzenie i ubranka. We wszystkich wymienionych modelach występuje 5-punktowa uprząż, utrzymująca maluszka we właściwej pozycji. Spacerówki Cybex Beezy, Eezy S+2 oraz Melio w podstawowym zestawie posiadają pałąk do wózka, na którym dziecko może oprzeć rączki (w pozostałych modelach można dokupić go osobno). Ponadto, do wózka spacerowego Cybex Coya dołączony został pasek do przenoszenia, dzięki któremu można przewiesić go na ramieniu niczym torbę.

 

Najlepszy wózek do samolotu - lato 2023

Podsumowując, dobry wózek do samolotu 2023 powinien być łatwo składany, lekki, kompaktowy, wygodny, bezpieczny i łatwy w manewrowaniu. Właśnie takie są wózki spacerowe Cybex Eezy S+2, Melio, Beezy, Coya, Orfeo oraz Libelle! Pamiętajmy jednak, aby przed zakupem konkretnego modelu sprawdzić informacje na stronie linii lotniczych dotyczące wymiarów i zasad przewozu wózków dziecięcych. Niektórzy przewoźnicy mogą mieć własne specyficzne wymogi, dlatego istotne jest zapoznanie się z ich polityką.

 

Idealna spacerówka na wakacje od Cybex

Podróżowanie z małym dzieckiem to niezapomniane doświadczenie, które umożliwia wspólne odkrywanie świata. Przy odpowiednim przygotowaniu i wyborze odpowiedniego wózka do samolotu, zagraniczny wypoczynek może być prawdziwą przyjemnością i przygodą zarówno dla rodziców, jak i dla ich pociechy. Każde dziecko jest inne, dlatego warto dostosować swoje podejście do indywidualnych potrzeb oraz preferencji malucha.

Ciesz się podróżą i twórz niezapomniane wspomnienia z Twoim małym towarzyszem… oraz z najlepszą spacerówką do samolotu Cybex!

Polecane

pixelpixel