Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Najlepsze wózki spacerowe do samolotu - TOP ranking 2022!

2022-06-29
Najlepsze wózki spacerowe do samolotu - TOP ranking 2022!

 

 

 

 

 

 

 

Wózek do samolotu ranking najlepszych spacerówek na podróż z maluchem!

Lekka spacerówka do samolotu powinna wyróżniać się kilkoma ważnymi cechami. Najważniejsze to niska waga i jak najmniejszy rozmiar po złożeniu, ale istotna jest także łatwa obsługa jedną ręką oraz wygoda dla malca i rodzica. Nie bez znaczenia są także dodatkowe funkcje i akcesoria dołączone w zestawie.

Poniżej prezentujemy zestawienie najlepszych modeli, które z pewnością można określić jako idealny wózek do samolotu.

 

1. Anex Air-X

Ta kompaktowa spacerówka Anex składa się do wymiarów 25 x 45 x 55 cm, a załączona torba na wózek do samolotu umożliwia łatwy transport. W samolotach niektórych linii lotniczych można przewozić ten wózek jako bagaż podręczny. Dobrze wyposażony, z dużą wentylowaną budką, pałąkiem, amortyzacją oraz podnóżkiem dla starszaka będzie wspaniałym kompanem podczas dalekich wypraw.

2. Silver Cross - Avia

Avia to zgrabny, a przede wszystkim lekki wózek spacerowy do samolotu - waży jedynie 5,5 kg. Składa się szybko i sprawnie, a dodatkowo wyposażony jest w pojemny kosz zakupowy, pałąk i regulowane oparcie. Ten wózek w samolocie zajmie niewiele miejsca, ponieważ po złożeniu jego wymiary to 68 x 51 x 28 cm. Dodatkowo prezentuje się naprawdę stylowo, a maluch może w nim podróżować aż do osiągnięcia 20 kg wagi.

3. Cybex Eezy S+2

Wózek do samolotu Cybex to zgrabna spacerówka, która doskonale prowadzi się nie tylko po chodnikach i ulicach miast, ale również w terenie - za to po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca. Rozmiar 60 x 45 x 33 cm oraz 7,6 kg wagi sprawiają, że ten wózek do luku bagażowego zmieści się bez żadnego problemu. 

4. Be Cool – ZAS

Ten niewiarygodnie lekki wozek spacerowy o wadze zaledwie 5,4 kg sprawdzi się dla dziecka do 15 kg. ZAS łączy w sobie wszystkie pożądane cechy dobrej spacerówki, m.in. regulację oparcia i podnóżka, budkę z filtrem UV, kosz na zakupy, barierkę, zdejmowaną tapicerkę czy folię przeciwdeszczową w zestawie. Uchwyt do przenoszenia sprawia, że ta lekka spacerówka do samolotu nadaje się idealnie w każdą podróż, a po złożeniu tworzy kompaktową paczkę o wymiarach 70 x 50 x 20 cm.

5. Coto Baby – Sparrow

Żaden ranking spacerówek do samolotu nie może obyć się bez kultowego modelu od Coto Baby. Sparrow to malutka spacerówka, której wymiar po złożeniu to jedynie 52 x 30 x 35/23cm. Z tego względu może być przewożona jako bagaż podręczny w większości linii lotniczych. Ten niewielki wozek do samolotu wyposażony jest w hamulec linkowy, a dodatkowo można prowadzić go jedną ręką. Waży zaledwie 5 kg, co czyni go jednym z najlżejszych wózków spacerowych na rynku.

6. Cybex Beezy

Kolejny wózek do samolotu Cybex waży 8,1 kg, a po złożeniu tworzy paczkę wielkości 26 x 44 x 68 cm. To doskonały wybór dla tych, którzy preferują niewielkie spacerówki o dużej zwrotności, a wózek do samolotu będą użytkować także na co dzień. Beezy stanowi bazę dla systemu modułowego, dzięki czemu można używać go także w wersji 2w1. 

7. X-Lander X-Fly

Kompaktowy wózek spacerowy do samolotu X-Fly ważący jedynie 6,9 kg zasługuje na wyróżnienie z wielu powodów. Łożyskowane koła odpowiadają za bezszelestną jazdę, moskitiera dołączona do zestawu zabezpiecza przed owadami, a pasek na ramię znacznie ułatwia transport. Spacerówka do samolotu X-Lander po złożeniu tworzy pakunek o wymiarach 49 x 45 x 28 cm, a mimo to dedykowana jest dla dzieci o wadze aż do 22 kg.

 

Polecane

pixelpixel