Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowości od Avionaut – nowa seria 2.0 C już w sprzedaży!

2023-06-21
Nowości od Avionaut – nowa seria 2.0 C już w sprzedaży!

W trosce o bezpieczeństwo, wygodę i komfort podróżowania, eksperci marki Avionaut stale udoskonalają swoje produkty. Na rynku pojawiła się właśnie nowa linia produktów, oznaczona symbolem 2.0 C. W jej skład wchodzi całkiem nowa baza IQ 2.0 C, a także trzy dopasowane do niej foteliki z grup wagowych 0-13 i 0-17,5 kg: Pixel PRO 2.0 C, AeroFIX RWF 2.0 C oraz AeroFIX 2.0 C.

Nowa seria Avionaut to dobrze znane i docenione już przez rodziców foteliki, udoskonalone o nowe technologie i jeszcze lepsze parametry! Jest to m.in. system Cloud Care z zastosowaniem pianki memory – który sprawia, że wnętrze fotelika precyzyjnie dopasowuje się do głowy i ciała dziecka, zwiększając komfort jazdy i amortyzując siły uderzenia.

Foteliki samochodowe Avionaut z linii 2.0 C są dostępne w wielu kolorach: granatowym, czarnym, beżowym, szarym, różowym, miętowym - a także w całkowicie nowym, niebieskim (w limitowanej edycji)! 

 

Pixel PRO 2.0 C – nosidło dla niemowlaka

Nosidełko Avionaut Pixel PRO 2.0 C to następca modelu Pixel. Lżejsza niż w poprzedniku konstrukcja wykonana z innowacyjnego, ekologicznego tworzywa EPP to mniej dźwigania podczas przenoszenia fotelika wraz z malcem! Sam produkt waży tylko 2,5 kg i jest obecnie uznawany za najlżejszy fotelik w swojej grupie wagowej. Materiał EPP w modelu Pixel PRO 2.0 C jeszcze lepiej amortyzuje wstrząsy i przeciążenia, dbając o doskonałą ochronę niemowląt w trakcie ewentualnego wypadku. Nosidło spełnia normy bezpieczeństwa: i-Size i ECE-R129, a specjalna modułowa wkładka dla noworodków zaprojektowana we współpracy z fizjoterapeutami i lekarzami przyczyniła się do uzyskania pozytywnej rekomendacji Niemieckiego Stowarzyszenia Zdrowia Pleców (AGR).

 

AeroFIX 2.0 C i Aerofix RWF 2.0 C – foteliki dla malucha

Ergonomiczna konstrukcja fotelików AeroFIX 2.0 C – montowanych tyłem lub przodem do kierunku jazdy – a także AeroFIX RWF 2.0 C (tyłem do kierunku jazdy) – to jeszcze lepsza ochrona dzieci aż do 4 roku życia. Innowacyjny materiał pochłaniający energię uderzenia oraz ulepszony system ochrony bocznej sprawdzą się w niebezpiecznej sytuacji. Oba fotele AeroFIX 2.0 C można stopniowo dopasowywać do wzrostu i gabarytu dziecka, a zdrowa pozycja została zatwierdzona przez AGR.

 

Baza IQ 2.0 C – solidna podstawa do fotelików

Uniwersalna baza dedykowana dla fotelików Avionaut 2.0 C zwiększa bezpieczeństwo małych pasażerów i gwarantuje właściwe zapięcie fotelika. Jest niezbędna do zainstalowania w samochodzie siedziska Aerofix 2.0 C oraz Aerofix RWF 2.0 C, a w połączeniu z nosidełkiem Pixel PRO 2.0 C stanowi jedną z dwóch możliwości montażu.

Baza Avionaut IQ 2.0 C pasuje do większości kanap i siedzeń samochodowych. Jako część systemu modułowego jest kompatybilna z Pixel PRO 2.0 C, Cosmo, AeroFIX 2.0 C i AeroFIX RWF 2.0 C, dzięki czemu można używać jej z dzieckiem od urodzenia do nawet 4 roku życia! O prawidłowym wpięciu zaczepów ISOFIX informuje sygnał świetlny i dźwiękowy. Baza IQ 2.0 C zdecydowanie ułatwia podróżowanie z maluszkiem!

 

 

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI – SERIA AVIONAUT 2.0 C

 

Jakie bazy pasują do fotelików z serii 2.0 C?

Baza Avionaut IQ 2.0 C oraz Avionaut Isofix IQ.

 

Czy fotelik Pixel PRO 2.0 C można zamontować na pas samochodowy?

Nosidło Avionaut Pixel PRO 2.0 C można zainstalować w aucie zarówno za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa, jak i bazy ISOFIX.

 

Co oznacza wszywka z symbolem chmurki?

Metka ta symbolizuje system Cloud Care, w którym zagłówek fotelika jest wykonany z niezwykle sprężystej pianki memory, dobrze pochłaniającej przeciążenia i dbającej o większy komfort podróżowania.

 

Czy dźwięk w bazie IQ 2.0 C można wyłączyć?

Tak. Wystarczy przytrzymać przycisk na wyświetlaczu przez 5 sekund.

 

Czy rama antyrotacyjna bazy isofix IQ 2.0 C jest regulowana?

Tak, można montować ją na dwa sposoby:

  • stroną A w kierunku fotelika – ustawienie dedykowane do mocno pochylonych kanap samochodów;
  • stroną B w kierunku fotelika – ustawienie dedykowane do stosunkowo płaskich kanap samochodów.

Polecane

pixelpixel