Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poznajcie Meadow i Gingko - nowe kolekcje Yoonco w delikatnych barwach

2024-01-10
Poznajcie Meadow i Gingko - nowe kolekcje Yoonco w delikatnych barwach

Młoda, prężnie rozwijająca się polska marka Yoonco co jakiś czas zaskakuje nowymi pomysłami. Coraz szerszy asortyment produktów dla maluchów i rodziców cieszy się dużym zainteresowaniem, a grono zadowolonych klientów korzystających z jej tekstyliów stale rośnie.

Pierwsze kolekcje Yoonco wyróżniały się zdecydowanymi, intensywnymi kolorami, doskonale komponującymi się z delikatnością barw w pokoikach dziecięcych. Stanowiły mocny detal, świetnie wyróżniający się na jasnym tle.

 

 

 

 

Podczas prac nad nowymi seriami produktowymi projektanci Yoonco postawili na zupełnie odmienny trend. Aby trafić również w gusta rodziców, którzy cenią sobie stonowane dodatki, wybrali delikatność subtelnej szarości i beżu połączonej z naturalnymi motywami roślinnymi.

Kolekcje Meadow i Gingko to akcesoria dla maluszka w łagodnych, urokliwych odcieniach, uniwersalnie pasujących do każdego wnętrza.

 kolekcje yoonco 2024 meadow gingko

 

Magia natury z Yoonco Gingko

Pokój niemowlaka w popielu to wybór stylowy, nowoczesny i wszechstronny. Ten neutralny kolor pozwala na tworzenie różnorodnych aranżacji - zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Wykorzystując różne odcienie szarości w połączeniu z bielą, marka Yoonco stworzyła kolekcję Gingko.

Uroku dodaje jej motyw liści miłorzębu japońskiego - skarbu natury, który znalazł swoje zastosowanie w medycynie, sztuce i ogrodnictwie. Jego unikalne liście przypominające dwie połówki wachlarza inspirowały artystów na przestrzeni wieków, od chińskich mistrzów kaligrafii po europejskich malarzy renesansowych. Jego obecność w świecie przyrody i w życiu ludzi stanowi piękny przykład harmonii między człowiekiem a naturą.

Seria Gingko wykorzystująca liście miłorzębu to wyjątkowe produkty, które ozdobią pokój maluszka. Kombinacja szarości i bieli pozwoli stworzyć idealne miejsce dla dziecka, jednocześnie pozostawiając przestrzeń dla innych – wyrazistych i kolorowych akcentów.

 

yoonco gingko szarość nowa kolekcja

 

Wypoczynek wśród łąk z Yoonco Meadow

Pokój niemowlęcia utrzymany w odcieniach beżu oznacza elegancję, spokój i uniwersalność. Oferuje on doskonałe tło dla różnych motywów, dodatków oraz późniejszych zmian - w miarę wzrostu malucha. Beż świetnie współgra z bielą, nadając wnętrzu jasności i świeżości. Taka właśnie jest kolekcja Meadow, inspirowana naturalnością dzikich łąk.

Łąka to jednak nie tylko fragment krajobrazu. To magiczna przestrzeń, w której przyroda układa swój własny poemat, a każdy oddech wnosi odrobinę czarodziejskiego powietrza. Przechadzając się po tym miejscu, można zanurzyć się w barwach, dźwiękach i aromatach, tworząc własną opowieść na kartach przyrodniczej baśni. Roślinne akcenty w beżowej tonacji pozwalają stworzyć spokojne, przyjemne otoczenie dla maluszka.

Wszechstronność serii Yoonco Meadow sprawia, że będzie ona pasowała do każdego wnętrza - niezależnie od koloru ścian, mebelków oraz pozostałego wyposażenia. Beż w pokoju niemowlaka to bowiem nie tylko elegancja, ale także uniwersalność, dająca mnóstwo możliwości aranżacyjnych. To miejsce, w którym dziecko będzie mogło rozwijać swoje zmysły w spokojnej, stonowanej atmosferze.

 yoonco meadow beż biel nowa kolekcja

 

Spokój i harmonia w nowych kolekcjach Yoonco

Pokój niemowlaka to miejsce, gdzie rodzi się magia i marzenia zaczynają się wplatać w tkaninę codziennego życia. To nie tylko przestrzeń do spania, ale królestwo pełne kolorów, czułości i odkryć. Kolorystyka ma w nim ogromne znaczenie! Psychologia kolorów sugeruje, że delikatne odcienie beżu  czy szarości mogą stworzyć spokojną atmosferę, sprzyjającą zdrowemu wypoczynkowi najmłodszych.

Tworząc pokój maluszka i wybierając produkty z kolekcji Meadow lub Gingko, rodzic może wyrazić swoją kreatywność i miłość, a jednocześnie zbudować otoczenie sprzyjające rozwojowi i komfortowi ich dziecka. To prawdziwa sztuka połączenia funkcjonalności z wyjątkowym stylem, który będzie rozwijał się wraz z nim przez lata.        

 

yoonco meadow gingko nowe kolekcje

 

Polecane

pixelpixel