Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

UPPAbaby Vista V2 - prawdziwie rodzinny wózek!

2022-08-30
UPPAbaby Vista V2 - prawdziwie rodzinny wózek!

 

 

 

 

 

 

 

Vista V2 UPPAbaby – dobry wózek dziecięcy dla rodzeństwa!

Vista V2 marki UPPAbaby to wózek wielofunkcyjny 2w1, w skład którego wchodzi komfortowa gondola dla niemowlęcia oraz wygodna spacerówka.

Możliwość dołączenia na dodatkowych elementów sprawia, że konstrukcja wózka Vista pozwala zaspokoić potrzeby dużej rodziny. Zaletą wózka UPPAbaby jest komfort jazdy, który dzięki zamocowaniu dostawki odczuje nie tylko dwójka dzieci, ale nawet i trójka!

Wózki marki UPPAbaby wyróżnia dbałość o każdy detal, zapewniając dziecku odpowiednią wygodę i bezpieczeństwo. Model Vista umożliwia wygodne przewożenie rodzeństwa podczas codziennych spacerów.

To dobry wózek dla wielodzietnych rodzin!

 

uppababy wózek dla dziecka vista v2 2w1

 

Wózek wielofunkcyjny Vista V2 - małe dziecko

Spacerówka z gondolą to podstawowy wózek dziecięcy 2w1, który spełnia wymagania stawiane przez małe dziecko.

W zestawie UPPAbaby Vista V2 2w1 znajduje się siedzisko spacerowe ze stelażem oraz gondola dla niemowlaka. Od tego kompletu można rozpocząć późniejszą rozbudowę wózka Vista. Przykładowo - pojedynczy wózek Vista po zamocowaniu dostawki Piggyback umożliwia wygodne spacerowanie ze starszakiem, zapewniając dziecku odpoczynek dla zmęczonych nóżek.

Co więcej, podczas zakupu komfortowego wózka Vista otrzymujemy mnóstwo dodatków - jak np. osłona przeciwdeszczowa gondoli i spacerówki, moskitiera gondoli i moskitiera siedziska chroniące przed insektami i zapewniające dziecku odpowiednią wentylację oraz torba podróżna gondoli.

 

wózek wielofunkcyjny 2w1 dla rodzeństwa rok po roku

 

Podróżowanie z maluchem zaczyna się od wózka głębokiego, z czasem przechodząc do spacerówki montowanej na stelażu wózka UPPAbaby.

Gondola Vista posiada rozkładaną, wentylowaną budkę z filtrem UPF 50+, a wysuwana osłona przeciwsłoneczna chroni dziecko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Gondola UPPAbaby Vista jednocześnie zapewnia dziecku odpowiednią wentylację dzięki siateczkowemu panelowi. Perforowany materacyk UPPAbaby Vista V2 dba o odprowadzanie wilgoci z dala od malucha.

 

gondola dla niemowlęcia uppababy vista v2

 

Gdy malec potrafi już unieść się na rączkach i kolanach lub osiągnie wagę 9 kg, czas na przesiadkę z gondoli do spacerówki marki UPPAbaby.

Wózek spacerowy UPPAbaby posiada oparcie odchylane od pozycji całkowicie pionowej aż do leżącej na płasko - zapewniając dziecku odpowiednią pozycję. 5-punktowe pasy wózka wielofunkcyjnego UPPAbaby Vista V2 dbają o bezpieczeństwo nawet najbardziej ruchliwego malca. Siedzisko UPPAbaby Vista i jego rozkładana budka gwarantują dziecku odpowiednią wentylację dzięki siatkowym panelom, a osłona przeciwdeszczowa siedziska chroni dziecko przed opadami.

Regulowany wózek spacerowy UPPAbaby Vista V2 wyposażony jest w siedzisko Toddler Seat i budkę, którą można przesunąć wyżej - dzięki czemu uzyskuje się wygodną przestrzeń dla coraz wyższego szkraba. Maluch może być skierowany przodem do rodzica lub do kierunku jazdy.

 

spacerówka vista v2 uppababy dla dzieci rodzeństwa

 

Wózek posiada regulowaną rączkę, która pozwala na idealnie dopasowanie wysokości uchwytu do wzrostu rodzica. Pewny chwyt zapewniony jest dzięki pokryciu z najwyższej jakości skóry licowej. Ten super wózek dziecięcy ma bardzo duży kosz zakupowy o ładowności aż 13,6 kg, mieszczący wiele niezbędnych rzeczy. Łatwo dostępny kosz zwiększa możliwości wózka Vista np. podczas zakupów.

Ta wersja wózka Vista składa się jednym ruchem, nawet z zamontowanym siedziskiem. Po złożeniu UPPAbaby Vista zajmuje mało miejsca, a dodatkowo samodzielnie stoi. Płynną jazdę zapewnią amortyzatory autonomiczne, w które wyposażone zostały wszystkie koła wózka Vista. Dla komfortu prowadzenia rodzica i bezpieczeństwa dzieci model Vista został wyposażony w skrętne przednie kółka blokowane do jazdy na wprost.

 

wózek uppababy vista v2 spacerowy głęboki wielofunkcyjny

 

UPPAbaby Vista V2 i siedzisko spacerowe - rok po roku

Wózek dziecięcy UPPAbaby to wygodny pojazd zarówno dla jedynaka, jak i dla rodzeństwa z niewielką różnicą wieku.

Dzięki UPPAbaby Vista V2 każdy rodzic będzie przygotowany na spacery z kolejnym członkiem rodziny - i to bez potrzeby wydawania pieniędzy na kolejny wózek! Wystarczy zawartą w zestawie UPPAbaby Vista V2 2w1 gondolę (z której wyrosło już starsze dziecko) zamocować na stelażu wózka Vista przy pomocy adapterów, i już można cieszyć się rodzinnymi przechadzkami!

W ten oto sposób wózek wielofunkcyjny UPPAbaby Vista V2 przekształci się w rewelacyjny wózek rok po roku!

 

wózek dla rodzeństwa rok po roku dwójki dzieci uppababy vista v2

 

Wózek dla bliźniaków UPPAbaby Vista V2

Wózek UPPAbaby Vista V2 umożliwia również swobodne spacerowanie z bliźniętami w każdym wieku. W zależności od potrzeb, na ramie Vista V2 można opcjonalnie zamontować 2 gondole, 2 siedziska spacerowe, a nawet 2 foteliki samochodowe 0-13 kg najpopularniejszych marek - uzyskując prawdziwy kompletny wózek 3w1 dla bliźniaków. Pojedynczy wózek Vista wraz z siedziskiem Rumbleseat to opcja dla dzieci, które już siedzą.

Poszczególne elementy oraz adaptery do ich montażu należy dokupić osobno do podstawowego zestawu UPPAbaby Vista V2.

 

spacerówka wózek 2w1 dla bliźniaków bliźniąt uppababy vista v2

 

UPPAbaby Vista zestaw dla trojga dzieci!

Marka UPPAbaby odpowiada na potrzeby dużej rodziny. Model Vista pomieści troje dzieci!

Wózek Vista V2 można rozbudować nie tylko o dodatkowe siedzisko, ale też o specjalną dostawkę PiggyBack, która umożliwia przewożenie nawet trojga dzieci! Starszak może na niej wygodnie stanąć, i jechać trzymając się wózka z rodzeństwem.

Wózek UPPAbaby Vista umożliwia korzystanie z wolnego czasu całym rodzinom! Warto pomyśleć o nim już przy zakupach dla pierwszego dziecka.

 

wózek uppababy vista v2 dla trójki dzieci

Polecane

pixelpixel