Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Woreczki Neno do przechowywania i mrożenia pokarmu - przedstawiamy prawdziwy bestseller!

2023-01-09
Woreczki Neno do przechowywania i mrożenia pokarmu - przedstawiamy prawdziwy bestseller!

Produkty polskiej marki Neno od kilku lat podbijają serca coraz szerszego grona świeżo upieczonych mam. Nowoczesne laktatory i kolektory pokarmu, butelki do karmienia, nianie elektroniczne i inne akcesoria pomocne w opiece nad maluszkiem przebojem zdobyły rynek i cieszą się stale rosnącą popularnością. Nic w tym dziwnego – duży wpływ na zaufanie mam ma najwyższa jakość, certyfikowane materiały oraz wysoka funkcjonalność, a przy tym przystępne ceny produktów Neno.

 

 

 

 

Woreczki do przechowywania pokarmu Neno – wyjątkowo praktyczne

Karmiące mamy cenią markę Neno przede wszystkim za jej wyjątkowe laktatory (m.in. Neno Due, Neno Uno oraz laktator Neno Bella) i kolektory pokarmu Claro oraz Leite. Nie bez znaczenia jest dla nich również łatwa dostępność części zamiennych i innych akcesoriów Neno, które są ze sobą w pełni kompatybilne.

Jednym z produktów tej marki, który dzięki załączonemu w zestawie adapterowi jest idealnie dopasowany do wszystkich laktatorów marki Neno, są uniwersalne woreczki do przechowywania i mrożenia pokarmu. To absolutny must have każdej kobiety w okresie laktacji, dzięki któremu może ona przechować pobrane z piersi mleko na kolejne karmienie, a także zamrozić je na dłuższy czas.

Jeden zestaw woreczków Neno to aż 20 sztuk opakowań do przechowywania mleka oraz specjalny, uniwersalny adapter do laktatora, dzięki któremu pokarm może być odciągnięty bezpośrednio do woreczka - bez skomplikowanego przelewania! Dzięki temu karmiąca mama może wygodnie i szybko odciągnąć mleko, a następnie zamknąć woreczek i umieścić go w lodówce lub zamrażalniku. Pozwala to zaoszczędzić czas i energię, zapewniając higieniczne przechowywanie każdej kropli cennej substancji.

 

Co wyróżnia woreczki Neno wśród innych tego typu produktów?

Woreczki Neno zostały wyposażone w szczelną nakrętkę zapobiegającą przeciekaniu. W odróżnieniu od zamknięcia strunowego, które jest dość popularnym rozwiązaniem wśród tego typu produktów innych marek, zapobiega ona rozlaniu oraz chroni pokarm przed wnikaniem zapachów z otoczenia.

W jednym woreczku Neno można przechowywać aż 150 ml mleka. Zawartość wskazuje wygodna miarka, dzięki której od razu widać, jaka ilość mleka znajduje się w jego wnętrzu. Producent nie zapomniał również o zapewnieniu miejsca na wpisanie daty pobrania pokarmu, godziny oraz imienia mamy lub maluszka - jeśli ze wspólnej zamrażarki korzysta kilka osób, np. w szpitalu lub żłobku.

Odciągnięte mleko umieszczone w woreczkach Neno można przechowywać w zamrażalniku aż do 12 miesięcy (w temperaturze od -18ºC do -20ºC). Oczywiście należy pamiętać, aby nigdy nie zamrażać rozmrożonego wcześniej mleka ponownie!

Tworzywo użyte do produkcji woreczków Neno jest całkowicie wolne od wszelkich szkodliwych substancji, które mogłyby zaszkodzić mamie lub dziecku. Nie ma więc obaw, że do przechowywanego pokarmu dostanie się niepożądany związek, jak np. BPA (bisfenol A).

 

Jak rozmrozić mleko przechowywane w woreczku Neno?

Zamrożone mleko można szybko i sprawnie rozmrozić w podgrzewaczu dla niemowląt, umieszczając w nim cały woreczek. Wystarczy kilka minut, aby było ono gotowe do podania dziecku. Drugą możliwością jest pozostawienie woreczka w temperaturze pokojowej do samoistnego rozmrożenia.

 

Woreczki do przechowywania pokarmu Neno – zawartość zestawu

W opakowaniu wraz z dwudziestoma woreczkami Neno znajduje się konektor (adapter) umożliwiający pobieranie mleka do woreczka bezpośrednio z laktatora, a także instrukcja zawierająca wszystkie niezbędne informacje dotyczące produktu. Woreczki Neno są kompatybilne ze wszystkimi modelami laktatorów Neno dostępnymi w sprzedaży.  

Polecane

pixelpixel