Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dla mamy i dziecka

( ilość produktów: 745 )

Kiedy rodzi się dziecko, świat każdego rodzica wywraca się do góry nogami. Pojawia się mnóstwo nowych obowiązków, konieczność zadbania o nowe sprawy, a także zupełnie inna niż do tej pory codzienność. Wśród tego całego zamieszania pojawia się również zagadnienie wyprawki niemowlęcej oraz produktów dla mamy i dziecka, które będą niezbędne w czasie pierwszych miesięcy wspólnej przygody. Wśród nich można wyróżnić zarówno produkty przeznaczone specjalnie dla świeżo upieczonej mamy, jak i te służące do opieki nad noworodkiem.

 


 

Kobieta w czasie ciąży oraz w okresie połogu mierzy się z wieloma trudnościami. Jej ciało zmienia się wraz z rozwojem malucha, dlatego warto o nie zadbać jeszcze będąc w ciąży. Specjalne kosmetyki dla mamy pomogą utrzymać skórę w dobrej kondycji, zapobiegać rozstępom oraz zachować jędrność. Podczas laktacji mama może stosować preparaty przynoszące ulgę w dolegliwościach związanych z karmieniem piersią, jak ból brodawek czy nawał pokarmu. Przydatny okaże się dobry laktator, wkładki laktacyjne i poduszki do karmienia, które usprawnią codzienne rytuały z maluszkiem. Dla lepszej wygody i komfortu stworzona została specjalna bielizna ciążowa oraz ta dla karmiących mam.

Codzienną opiekę nad niemowlęciem ułatwią ciekawe gadżety, jak nianie elektroniczne z różnymi funkcjami, lampki nocne i podgrzewacze do mleka. O higienę zadbają sterylizatory, a nosidełka zapewnią bliskość i poczucie bezpieczeństwa od pierwszych tygodni życia dziecka. Maluszek będzie potrzebował wygodnych mebelków, pościeli, wyposażenia pokoju dziecięcego oraz dodatkowych akcesoriów w postaci smoczków uspokajających czy kocyków.

 

 

Wszystko to i wiele więcej znajdziecie na lullabybaby.pl - zapraszamy!

pixelpixel