Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wózki dziecięce 4w1

( ilość produktów: 1 )

Wózek dziecięcy wielofunkcyjny to w dzisiejszych czasach bardzo złożony temat. Może występować w prostej wersji 2w1, może być wzbogacony o fotelik samochodowy dla niemowlaka i tworzyć z nim zestaw 3w1. Najobszerniejsza wersja wózka wielofunkcyjnego to wariant 4w1, w skład którego wchodzi gondola, spacerówka, fotelik oraz baza do samochodu, dzięki której montowanie fotelika samochodowego będzie odbywać się w sposób szybki i prosty.  

Wózek dziecięcy wielofunkcyjny - z fotelikiem i bazą

Nowoczesny wózek dziecięcy pozwala zamocować na ramie wózka nie tylko gondolę lub siedzisko spacerowe, ale także bezpieczny fotelik samochodowy dla niemowlaka. Ponieważ bezpieczeństwo dziecka i dobre parametry techniczne gwarantujące mu ochronę są priorytetem dla każdego rodzica, wpinany na stelaż fotelik samochodowy powinien być użytkowany podczas jazdy autem na kompatybilnej bazie, która ogranicza ryzyko niewłaściwego montażu nosidła. Z tego właśnie powodu wielu rodziców decyduje się na zakup wózka dziecięcego głęboko-spacerowego 4w1, gdzie w zestawie znajdziecie wózek oraz fotelik z bazą.  

Wybór wózka wielofunkcyjnego, fotelika i bazy isofix

Zakup wózka wielofunkcyjnego 4w1 to proces, w którym ważna jest kolejność doboru poszczególnych elementów. Rzadko kiedy bowiem spotyka się gotowy zestaw: wózek spacerowy, gondola, fotelik i baza. Najlepsza z możliwych opcji to wybór wózka głęboko-spacerowego, a następnie dopasowanie do stelaża wózka fotelika dla niemowlęcia i dedykowanej dla niego bazy isofix. Najnowsza kolekcja wózków dostępnych w LullabyBaby dzięki możliwości dokupienia specjalnych adapterów jest praktycznie w pełni dopasowana do wszystkich rodzajów nosideł 0-13 kg. Z tego powodu wybór wózka dziecięcego jednej marki nie wyklucza zamocowania na nim fotelika innego producenta. Dzięki temu kupując wózek dziecięcy i adaptery, zamontujesz fotelik dla dziecka na ramie jednym kliknięciem! Podczas dobierania nosidła ważne jest sprawdzenie, czy można używać go na bazie. Jeśli tak, nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć zestaw 4w1 i maksymalnie ułatwić montowanie fotelika samochodowego w aucie przy użyciu bazy isofix.  

Zalety wózka wielofunkcyjnego 4w1

Przewaga wózków dziecięcych 4w1 nad mniej rozbudowanymi zestawami polega przede wszystkim na codziennej oszczędności czasu i energii. Nawet najbardziej nowoczesny wózek dziecięcy 2w1, który cechują świetne parametry techniczne zgodne z najnowszymi trendami, najnowsza kolekcja i najwygodniejsze siedzisko wózka spacerowego - będzie mniej komfortowy w użytkowaniu, niż taki sam wózek w opcji 3w1. Bez możliwości połączenia fotelika samochodowego ze stelażem wózka konieczne będzie każdorazowe przekładanie malca z gondoli lub spacerówki do nosidła, i odwrotnie - nawet, gdy tylko na chwilę wchodzimy z dzieckiem do sklepu lub przychodni. Posiadając odpowiednie adaptery zamontujesz fotelik wraz z dzieckiem na stelażu w kilka sekund, a następnie tak samo szybko odepniesz go i przeniesiesz do auta. Co więcej, posiadając w samochodzie bazę do nosidła, oszczędzisz jeszcze więcej czasu! Gdy w skład zestawu wózka włączysz bazę, również montowanie fotelika samochodowego w aucie odbędzie się jednym kliknięciem, bez żmudnego przekładania pasów i gimnastykowania się nad maluchem.  

Nowoczesny wózek dziecięcy - kolekcja wózków 2022

Najnowsza kolekcja wózków 2w1 stworzona w zgodzie z najnowszymi trendami charakteryzuje się kilkoma ważnymi chechami. Siedzisko wózka posiada możliwość odwrócenia przodem lub tyłem do rodzica, a pozycja leżąca na płasko pozwala na stosowanie spacerówki nawet od pierwszych dni życia dziecka. Oczywiście, wygodniejszym rozwiązaniem dla niemowlaka jest użytkowanie gondoli, jednak np. w czasie podróży jest to wygodna opcja.  

Najnowszy model wózka wybrany wśród dziecięcych wózków wielofunkcyjnych i zgodny z najnowszymi trendami koniecznie musi mieć blokowanie przednich kół, a w zestawie zwykle znajduje się folia przeciwdeszczowa. Najnowsza kolekcja wózków stworzona przez najpopularniejszych producentów występuje zazwyczaj w stonowanych kolorach, gdzie dominują szarości i czerń. Dzięki temu dobranie do wózka fotelika samochodowego w podobnej tonacji jest bardzo proste, ponieważ np. na czarnej ramie wózka zestaw 2w1 w szarościach prezentuje się wyjątkowo szykownie. Co ciekawe, wielu rodziców decyduje się na wózki wielofunkcyjne dziecięce w całości w kolorze czarnym. Nie należy przy tym obawiać się szybkiego wzrostu temperatury wewnątrz gondoli na słońcu, gdyż najnowsze systemy wentylacyjne sprawiają, że wózek dziecięcy czarny wcale nie nagrzewa się bardziej niż ten sam model w innym kolorze. Najnowsza kolekcja wózków topowych producentów to głównie czerń, grafit i szarość.  

Kompletny zestaw wózka dziecięcego 4w1 w LullabyBaby

Jeśli w najbliższym czasie czeka Cię zakup wózka dziecięcego głęboko spacerowego, fotelika samochodowego i bazy isofix - nie mogłeś trafić lepiej. Doradcy LullabyBaby pomogą w wyborze najlepszej opcji, która sprawdzi się już od pierwszych dni życia dziecka. Najnowsza kolekcja wózków stworzona przez najbardziej popularne marki jest u nas dostępna już od dnia swojej premiery! Współpracujemy z każdym producentem wózków dziecięcych, na bieżąco śledzimy ranking wózków polecanych przez mamy i potrafimy ocenić, czy parametry techniczne w konkretnym modelu zasługują na wysokie noty. U nas łatwo zauważysz różnice między podobnymi wariantami - porównaj produkty i wraz z nami oceń, jakie parametry techniczne najbardziej pasują do Twoich wymagań, a które z możliwości wózków używane będą sporadycznie lub bardzo rzadko.      

pixelpixel